Het open huis vindt plaats op aanstaande zaterdag 11 december 2021 van 11:00 uur tot 13:00 uur. Via jouw persoonlijke account op onze website kun je een afspraak maken voor een bezichtiging. Er zijn maximaal 2 personen per ingeschreven tijdslot welkom. Wil je een afspraak maken? Klik hier!
Wij laten je graag de sfeer proeven tijdens een rondleiding door de modelwoning. Bovendien krijg je de prachtige brochure van het plan Esreyn mee, zodat je thuis op je gemak alles nog eens kunt bekijken.
Het Esreyn
Dit unieke plan bestaat uit 38 duurzame koopappartementen met een eigentijds en hoog afwerkingsniveau. Ieder appartement krijgt een eigen parkeerplaats in de stallingsgarage aan de overzijde van het Esreyn. Hier woon je ruim, modern, luxe en met een echt buitengevoel.
Wat maakt Esreyn uniek? Als potentiële bewoner kun je heerlijk genieten van de prachtige gezamenlijke Binnentuyn en Huyskamer. Dé plekken waar je elkaar kunt ontmoeten, een buurtborrel kunt organiseren op een zomerse avond of gewoon een lekker kopje koffie kunt drinken.
Vragen?
Dan kan je natuurlijk terecht bij Maarten, Kelly en Jet! Je bereikt ze via 085 273 23 77 of via info@nieuwwonentwente.nl
* Let op: Tijdens het bezoeken van de modelwoning is het helaas niet mogelijk om gebruik te maken van de lift. De woning is alleen bereikbaar via de trap. Daarnaast is er géén toilet aanwezig.
Heeft u nog geen account, dan kunt u zich registreren als belangstellende.
Account aanmakenHallo! Kun je alles vinden?
Wij staan graag voor je klaar als je nog aanvullende vragen hebt! Log in op de accountomgeving om te chatten met een van onze medewerkers.