14 januari 2026

BeBrink in Hengelo

๐—ž๐—ผ๐—บ ๐—ป๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐—ถ๐—ป๐—น๐—ผ๐—ผ๐—ฝ๐—บ๐—ผ๐—บ๐—ฒ๐—ป๐˜ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐—•๐—ฒ๐—•๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ธ!

De verkoop van Het Warenhuis binnen het project BeBrink in Hengelo is in volle gang. De eerste overeenkomsten zijn inmiddels getekend.
Wie zich verder wil verdiepen in dit project, is vanaf woensdag 21 januari 2026 van harte welkom tijdens het wekelijkse inloopmoment op locatie. Iedere woensdag tussen 16:00 - 17:00 uur staat de deur open bij BeBrink in Hengelo. Vrijblijvend binnenlopen, plattegronden en prijzen bekijken en in gesprek met onze makelaars: alle informatie is aanwezig.
Het Warenhuis bestaat uit negen verschillende types koopappartementen, met één, twee of drie slaapkamers. Comfortabel wonen met karakter, met uitzicht op de Markt, de Beekstraat of de groene binnentuin. Elk appartement beschikt over een eigen buitenruimte, berging en parkeerplaats.
Meer informatie en alle verkoopdocumentatie zijn te vinden op bebrink.nl. Vragen? Bel 085 – 273 23 77 of mail naar info@nieuwwonentwente.nl. Zien we jou ook tijdens het inloopmoment?